Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.01.2020 07:48

 

 

8 січня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

На нараді обговорено роботу за минулий період, зокрема,  протипожежний стан в районі, надання послуг Територіальним центром соціального обслуговування, ситуацію в медичній галузі, закладах освіти, та  накреслено плани на поточний.

Т.в.о. військового комісара Сергій Півень поінформував про результати осіннього призову до лав ЗСУ та озвучив необхідність поновлення списків підприємств до яких буде доведено мобілізаційні завдання.

У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Боженко повідомила про чинність змін до постанови Кабінету Міністрів України про деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та зазначила, що управління вже розпочало приймати відповідні документи від громадян.

Директор КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев розповів про впровадження реформи вторинної ланки медицини на базі Бородянського та Вишгородського районів та зупинився на ряді інших питань діяльності ЦРЛ.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld