Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.12.2019 07:00

 

 

23 грудня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді було обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

У своєму виступі начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган  повідомив, що протягом тижня в районі сталося 5 пожеж, а також порушив актуальну проблематику відсутності вільного проїзду для пожежних машин у дворах багатоквартирних будинків. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко зупинився на деталізації криміногенної ситуації на підвідомчій території, зокрема, протягом тижня надійшло 182 заяви від громадян, сталося 1 вбивство, триває операція «Ялинка». Крім цього він звернувся до присутніх щодо надання інформації в разі виявлення ними діяльності підпільних ігрових закладів.

Начальник Управління державної казначейської служби України в Бородянському районі Леся Котенко у виступі підкреслила, що останній операційний день буде цього року 27 грудня. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар зазначила, що в школах та дитсадках завершується навчальний рік, шкільні канікули будуть з 28 по 12 січня. Директор Бородянського територіального центру соціального обслуговування Ніна Слухай доповіла щодо наданих послуг у Бородянці та селах Дружня, Новий Корогод і Нове Залісся. Селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук повідомив на засіданні, що днями депутатами підтримано проект Стратегії розвитку ОТГ та бюджет громади на 2020 рік. Окремо в ході наради обговорено стан протипожежної безпеки закладів медицини та освіти.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld