Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.12.2019 07:04

 

 

16 грудня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. Під час засідання обговорено ситуацію в районі з пожежами, підсумки осіннього призову до лав ЗСУ, діяльність первинної та вторинної ланки медицини, тощо.

 

 

У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Боженко зупинилась на питанні співпраці з Укрпоштою та Ощадбанком щодо виплати громадянам монетизованих субсидій. Директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Мельниченко поінформувала присутніх про акцію «Діти дітям», яку завершено і зібрані в її рамках речі поступово розподіляються між родинами, що опинились у складних життєвих обставинах.

На нараді також виступив селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, який повідомив про підготовку до чергової сесії ради ОТГ, на якій депутатами буде розглянуто проект бюджету на 2020 рік, ряд основних програм та Стратегію розвитку громади, а також анонсував відкриття 19 грудня новорічної ялинки в смт Бородянка та Інклюзивно-ресурсного центру.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld