Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.11.2019 16:20

 

 

25 листопада заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період, зокрема,  ситуацію з пожежами в районі, роботу казначейства наприкінці року, виїзних зустрічей в селах фахівців Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді й Територіального центру соціального обслуговування, та    накреслено плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко у виступі на нараді зупинився на нагальній проблематиці профілактики правопорушень серед неповнолітніх, звернувши увагу на випадки булінгу в школах. Ним також озвучено інформацію щодо Програми профілактики злочинності на 2020 рік.

Т.в.о. військового комісара Сергій Півень поінформував про хід осіннього призову до лав ЗСУ та співпрацю з правоохоронними органами і місцевим самоврядуванням.

Головний спеціаліст з питань молоді та спорту РДА Максим Горай повідомив на засіданні, що ФК «Bordo» (Бородянка) став переможцем Об’єднаного чемпіонату Бородянського та Макарівського району з футболу.

На нараді також виступив начальник Центру поштового зв’язку № 4 Київської міської дирекції АТ «Укрпошта» Олег Дмитренко, який подякував селищному голові Бородянської ОТГ Олександру Сахаруку та всім дотичним за ремонт відділення зв’язку у Дружні. Він підкреслив, що в районі це перше відділення, що має відповідне сучасне облаштування і комфортні умови як для роботи фахівців, так і для отримання послуг відвідувачами.

За результатами наради заступником голови райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld