25-річчя Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації населення

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.11.2019 07:01

 

 

22 листопада керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов спільно з головою районної ради Георгієм Єрком був присутнім на урочистостях із нагоди 25-ої річниці Центру соціально-психологічної реабілітації населення. Серед інших почесних гостей також були селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, депутати Київської обласної ради Галина Єрко та Сергій Кармазін, учасники бойових дій, представники громади, ЗМІ.

 

 

Протягом свята директор центру Людмила Бойко провела символічний екскурс історією його створення, розповіла про складну та водночас ефективну соціальну роботу  протягом різних періодів життя держави.

Керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов привітав керівника закладу та його працівників із першим ювілеєм, виразив упевненість, що і надалі ЦСПРН буде яскравим та надихаючим прикладом гуманізму, ефективної допомоги та міжнародної співпраці на благо людей. Керівництво району, ОТГ та обласні депутати цього дня нагородили фахівців Центру почесними грамотами та подяками, в тому числі від Київської обласної державної адміністрації та обласної ради.

З нагоди свята гарні слова та щирі побажання подальших успіхів звучали також від колег з інших ЦСПРН, священнослужителів, військових, волонтерів та інших соціальних партнерів.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld