Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.11.2019 07:19

 

 

18 листопада т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

У своєму виступі начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Віктор Дараган зазначив, що протягом тижня в районі сталося 2 пожежі, при цьому загинула 1 особа.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив, що мали місце 194 заяви та повідомлення до поліції, з резонансних подій – спроба підпалу вишок мобільного зв’язку та затримання грабіжника в електричці. Т.в.о. військового комісара Сергій Півень надав інформацію щодо осіннього призову та пропозиції по відзначенню Дня ЗСУ.

В ході наради також виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар, яка доповіла щодо запланованих заходів на тиждень, зокрема, про нараду директорів навчальних закладів та медичних працівників з питання профілактики захворюваності на кір та дифтерію. Начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко підкреслила у своєму виступі, що підпорядкований їй структурний підрозділ працює в посиленому режимі, здійснюючи нарахування субсидій та пільг, а також відповідну перевірку. Нею також зосереджено увагу на передачі повноважень існуючим в районі ОТГ – Пісківській та Бородянській.

Селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук поінформував керівництво району та присутніх, що натепер в громаді здійснюється підведення фінансових підсумків року, розпочато підготовчу попередню роботу над реконструкцією під ЦНАП колишнього приміщення кінотеатру в Бородянці. Також очільник громади запросив усіх присутніх на День Бородянки 21-22 листопада.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld