Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.11.2019 07:35

 

 

4 листопада т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко на засіданні стисло підвів підсумки роботи свого підрозділу за жовтень та поінформував, що протягом тижня отримано 190 повідомлень, з резонансних подій – сталося 2 незаконних заволодіння транспортними засобами, 1 ДТП зі загиблим і постраждалими, було забезпечено громадський порядок під час святкування Днів сіл Блиставиця, Мирча та інш.

Головний лікар КНП БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський у виступі наголосив на нагальній потребі дорослій частини населення зробити вакцинацію від дифтерії. Директор КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев зупинився на завершенні ліцензування закладу та ряді матеріально-технічних питань, що потребують вирішення.

На нараді також виступив т.в.о. військового комісара Сергій Півень, який повідомив щодо збільшення кількості призовників та контрактників, підкреслив, що триває обстеження соціально-побутових умов проживання учасників бойових дій та запросив усіх 6 грудня на відзначення Дня ЗСУ.

Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар доповіла, що канікули пройшли без надзвичайних ситуацій, натепер розпочались районні олімпіади. Начальник управління соціального захисту Олена Боженко наголосила, що спеціалісти працюють з подвійним навантаженням, оскільки нараховують пільги, субсидії, оновлюють  документів, тощо. Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Слухай у своєму виступі зазначила, що триває виїзне надання побутових послуг у селах району, таких як Загальці, Пилиповичі та інш.

На засіданні також виступив селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, який, зокрема, зазначив, що в Бородянці здійснено першу частину реконструкції скверу на Михайлівській площі, завершення якої заплановано на весну 2020 року, у школах селища продовжуються заходи з енергоефективності, на тижні запущено котельні на газу.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном надано відповідні доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld