Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.10.2019 07:31

 

28 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На порядку денному засідання розглянуто питання осіннього призову до лав ЗСУ, питання забезпечення резервного водопостачання в Бородянській ЦРЛ, реформування вторинної ланки медицини, тощо.

 

У своєму виступі начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган доповів щодо пожеж, які сталися протягом тижня в районі, зокрема, мала місце загибель двох людей. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив, що протягом тижня отримано 219 заяв і повідомлень, з резонансних подій – оперативно розкрито пограбування в районі залізничної станції «Бородянка», знайдено двох зниклих громадян-грибників, місячник добровільної здачі зброї проходить ефективно і результативно.

 

 

Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував щодо активної співпраці з роботодавцями району, зокрема, Пісківським заводом скловиробів, ПМК-15, військовою частиною з Гостомеля та інш., а також зосередив увагу присутніх керівників на діях у рамках чинного законодавства в світлі анонсованого скорочення державних службовців. Начальник УДКСУ у Бородянському районі Леся Котенко нагадала всім розпорядникам коштів, що останній операційний день буде 27 грудня, тож є ще достатньо часу для здійснення всіх потрібних операцій.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Боженко у виступі наголосила, що спеціалісти управління працюють у посиленому режимі, аби вчасно призначити громадянам пільги та субсидії, оскільки програмне забезпечення, на жаль, працює зі збоями.

Під час апаратної наради також виступив голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, який зупинився на ряді питань, таких як укладення договору з НАК «Нафтогаз України», реконструкція в Бородянці приміщення дитсадка «Сонечко» під інклюзивно-ресурсний центр, продовження термомодернізації Бородянського академічного ліцею та школи № 2.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном надано відповідні доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld