Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.10.2019 06:23

 

 

21 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

У своєму виступі начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган поінформував, що протягом тижня сталося 11 пожеж. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів про 191 повідомлення за минулий період, здебільшого вони стосувались злочинів майнового характеру. В районі натепер здійснюються профілактичні операції «Безпека дорожнього руху – це життя» і «Мігрант», а також місячник добровільної здачі зброї. Окремою темою обговорення став виступ заступника головного лікаря Бородянської ЦРЛ Антона Довгопола щодо обстеження учасників ДТП на можливе вживання алкоголю та наркотиків.

На засіданні також виступив в.о. районного військового комісара Сергій Півень, який подякував усім за підтримку і організацію Дня бійця територіальної оборони, що відбувся в Бородянці 19 жовтня. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив, що протягом тижня звернулось 163 особи, з яких 16 працевлаштовано. В ході наради виступила начальник управління соціального захисту населення Олена Боженко по питанню обміну досвідом соціальної роботи в ОТГ України.

Селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук докладно зупинився на проблематиці КП «Бородянкатепловодопостачання» та підкреслив, що всі існуючі фінансові та технічні питання буде вирішено.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld