Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.10.2019 06:02

 

 

7 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний. Мова йшла в т.ч. щодо проблематики галузі охорони здоров’я, початку осіннього призову, надання соціальних послуг Бородянським районним терцентром.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко поінформував на засіданні, що протягом тижня надійшло 199 повідомлень, знайдено двоє безвісти зниклих людей, силами поліції забезпечено громадський порядок під час Хресної ходи по Бородянському району до урочища Кипяче.

Начальник Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в  Київській області Олександр Петрук, зокрема, повідомив, що управління наразі працює над ситуацією зі спалахом інфекційного захворювання в с. Пилиповичі.

У своєму виступі начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Боженко доповіла, що до 15 жовтня буде завершено прийом заяв від пільговиків стосовно напрямку виплати їм коштів. Якщо це безготівкова оплата, то вона здійснюється через Ощадбанк, якщо готівкова – то через 38 банків України, з якими Мінсоцполітики укладено відповідні договори. Директор ЦСССДМ Ірина Мельниченко розповіла щодо запланованих спільних виїздів із фахівцями Бородянської ОТГ до сіл Новий Корогод, Нова Гребля, Дружня та Пилиповичі у родини, де діти не відвідують школи.

Найбільш тривалим на нараді було обговорення проблематики нового опалювального сезону. Так, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар зазначила у виступі, що мають місце звернення батьків щодо холоду в тих дошкільних закладах, які опалюються котельнями на газу, оскільки опалення їх не розпочато натепер. Голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук підкреслив, що зі середи минулого тижня розпочали працювати котельні на твердому паливі, назавтра очікується запуск початку теплопостачання житлових будинків. Старший інженер з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Михайло Касян прокоментував виступи інформацією про готовність надання послуг дитсадкам і школам.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном надано відповідні доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld