Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.09.2019 16:10

 

 

9 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єркакерівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та плани на поточний.

 

На засіданні озвучено заходи, що вживаються для запобігання загорання торфовищ на території  району, криміногенну ситуацію, стан справ у первинній та вторинній ланці медичної галузі, соціальному забезпеченні, хід осіннього призову до лав ЗСУ та заплановані навчання з питань територіальної оборони, підготовку до проведення III районного етнофестивалю «Дерево роду», тощо. 

 

 

 

Членів апаратної наради також  поінформовано про спалах інфекційного захворювання в ДНЗ «Лісова казка» в смт Немішаєве та повідомлено про роботу, яка ведеться для з’ясування причин та ліквідації зазначеної надзвичайної ситуації.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано ряд відповідних  доручень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld