Робочий візит до сервісного центру Пенсійного фонду

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.09.2019 05:52

 

 

3 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов та начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов з робочим візитом відвідали Бородянський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Пенсійного фонду.

 

Метою візиту було обстеження переформатованого відділу, проведення ремонтних робіт приміщення на сьогодні та аналіз рівня організації функціонування сервісного центру.

Під час огляду відзначено гідні та комфортні умови для ведення прийому жителів району, зазначено приведення будівлі відділення у відповідність до Стандартів обслуговування громадян, що дає можливість на найвищому рівні проводити прийоми та кожному громадянину в повній мірі користуватись всіма послугами Фонду. Також підкреслено високий рівень поінформованості відвідувачів центру щодо легалізації трудових відносин, зазначені матеріали та інша відповідна тематика висвітлені на стендах і в брошурах.

За результатами візиту окреслено напрямки співпраці усіх гілок влади та керівни цтва Пенсійного фонду для подальшого впровадження новітніх реформ та підвищення рівня  доступу до пенсійних послуг будь-якої категорії громадян.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld