Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.09.2019 07:53

 

 

3 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

В ході засідання порушено ряд нагальних питань життєдіяльності району, зокрема, щодо стану пожежної безпеки, запобігання загорання торфовищ та лісових насаджень, ситуації у первинній та вторинній ланці медичної галузі, соціального забезпечення та надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, проведення осіннього призову до лав ЗСУ та відбору кандидатів на контрактну службу, подій та здобутків у спорті, підготовку до проведення III районного етнофестивалю «Дерево роду», тощо. 

 

 

Головний лікар КПН БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський повідомив присутніх щодо термінів остаточного завершення будівництва та впорядкування Бородянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар у своєму виступі доповіла про початок нового навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах району, про організацію харчування школярів та готовність шкіл і садочків до осінньо-зимового періоду.

Начальник Бородянської газової дільниці Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Михайло Касян озвучив пропозицію компанії «Нафтогаз України» побутовим споживачам купити газ на зиму вже зараз, наперед за програмою «Газовий запас».

Начальник Державної казначейської служби України в Бородянському районі Київської області Леся Котенко поінформувала про запровадження міжнародних номерів банківських рахунків згідно стандарту IBAN з 1 листопада 2019 року.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко зауважила, що у зв’язку із вищезазначеними запровадженнями ведеться робота по змінні рахунків управління відповідно вказаного стандарту.

Директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Мельниченко розповіла про забезпечення сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах, гуманітарною допомогою, зокрема, канцтоварами до 1 вересня та повідомила про запланований виїзд до кризової сімї в селі Качали.

Голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук проінформував присутніх про те, що відбулось засідання сесії селищної ради, на порядку денному якого розглянуто 109 питань. Також він розповів членам апаратної наради про здійснену роботу щодо благоустрою та ремонтних робіт на території ОТГ, вирішення освітніх питань, підготовку до опалювального сезону, зокрема, в частині передачі комунального майна КП КОР «Бородянкатепловодопостачання»  у комунальну власність громади,  та озвучив поточні напрямки роботи.

 

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld