Всеукраїнський конкурс вальників лісу на базі Тетерівського держлісгоспу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.09.2019 06:01

 

 

30 серпня на базі Тетерівського державного лісового господарства відбувся ХХІI Всеукраїнський конкурс вальників лісу.

Команди з 21 області України зібрались, аби поборотися за звання переможця, поспілкуватися та обмінятися досвідом. Головне, що єднає тих, хто прибув на змагання  – це любов до своєї професії.

 

 

 

Того дня тут можна було бачити багато почесних гостей, зокрема,  Народного депутата України Олександра Матусевича, заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара, голову товариства лісівників України Юрія Марчука, голову профспілки працівників лісового господарства України Степана Кривов’язного, голову Пісківської ОТГ Анатолія Рудніченка,  керівників підприємств, які співпрацюють з лісовими господарствами, забезпечуючи виробничників необхідною технікою та інших учасників заходу. Як завжди, свою продукцію пропонували такі відомі фірми, як «Husgvarna», "Shtil", АТ «Мотор Січ».

Від Бородянського району з вітальним словом до учасників змагань та гостей звернулися т. в. о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан і голова Бородянської районної ради Георгій Єрко. Вони відзначили, що Тетерівський держлісгосп є одним із кращих підприємств на Бородянщині, в чому, до речі, вже змогли переконатися і гості, що прибули сюди. Керівники району побажали учасникам змагань удачі, бути завжди, і зокрема, сьогодні на висоті, а тетерівських лісівникам, їх колегам – нових звершень на благо рідного краю і України в цілому.

Підсумовуючи свій виступ Віктор Барчан подякував керівництву Тетерівського держлісгоспу в особі директора Дмитра Гоцуляка за високу організацію заходу та побажав перемоги у конкурсі найсильнішому.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld