Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.08.2019 05:22

 

 

27 серпня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі т.в.о. голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

Відкриваючи засідання, Віктор Барчан подякував усім відповідальним, організаторам і учасникам урочистостей з нагоди 28-ї річниці Незалежності України та висловив сподівання і в подальшому на тісну співпрацю та консолідацію зусиль служб і організацій району для вирішення питань у всіх сферах життєдіяльності Бородянщини.

 

Присутніми на апаратній нараді обговорено роботу за минулий тиждень та плани на поточний. Також озвучено протипожежну та криміногенну ситуацію в районі,  проінформовано про ситуацію у первинній та вторинній ланці медичної галузі, аграрному секторі, житлово-комунальному господарстві, зокрема, щодо підготовки до осінньо-зимового періоду, соціальному забезпеченні, готовність загальноосвітніх навчальних закладів до початку нового навчального року та інше.

 

 

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано відповідні доручення.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld