Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.07.2019 06:59

 

 

29 липня в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

У своєму виступі головний інспектор Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Іван Мариць зазначив, що протягом тижня в районі сталося 5 пожеж, зокрема, трав’яного настилу та в межах домогосподарств, жителями знайдено в лісі 1 снаряд часів Другої світової війни. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко на засіданні поінформував щодо отриманих 214 повідомлень від громадян, оперативного розкриття пограбування в Немішаєвому та конфлікту на побутовому ґрунті в Микуличах.

Головний лікар КНП БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський порушив на нараді нагальне питання надання медичної допомоги громадянам, що влітку проживають у дачних масивах на території Бородянського району, та повідомив інформацію щодо завершення будівництва Бородянської АЗПСМ. Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська доповіла, що наразі триває підготовка до відзначення в районі Дня Незалежності України.

Виступ голови Бородянської ОТГ Олександра Сахарука містив перелік розпочатих робіт у підвідомчих населених пунктах, таких як ремонт водогонів та доріг, а також стосувався процедури передачі КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» на баланс об’єднаної територіальної громади. На апаратній нараді також виступила головний редактор газети «Вперед» Марія Комар щодо несвоєчасності доставки газет Укрпоштою.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном надано відповідні доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld