Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.07.2019 16:30

 

 

22 липня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

Відкриваючи засідання, Віктор Барчан подякував усім відповідальним та дотичним службам за належну технічну та безпекову організацію проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. Присутніми також обговорено питання протипожежної безпеки, відбір кандидатів на контрактну службу в лавах ЗСУ, ситуацію в аграрному секторі та в житлово-комунальному господарстві району.

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів на нараді щодо 5 звернень про порушення під час виборів, а також що натепер правоохоронці продовжують цілодобове чергування на виборчих дільницях. Протягом тижня від громадян надійшло 190 заяв та повідомлень, резонансним було вилучення арсеналу зброї в селі Луб’янка.

Директор Бородянської районної філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував, зокрема, що за тиждень 12 осіб працевлаштовано, 15 громадян набули статусу безробітних, до бази даних внесено 74 нові актуальні вакансії.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld