«Ми молоді, а значить – вільні!»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.07.2019 08:37

 

28 червня в Бородянці відбулось свято молодості, спорту і творчості, присвячене Дня Конституції України та Дню молоді. Урочистості пройшли за підтримки голови районної державної адміністрації Вадима Чередника, голови районної ради Георгія Єрка, голови Бородянської ОТГ Олександра Сахарука та депутата Київської обласної ради Галини Єрко.

Цьогоріч свято складалося з двох різнопланових частин, коли вшанування Основного Закону держави органічно переплелось зі змаганнями молодих та досвідчених представників спільноти Бородянщини, які втілюють в життя засади нашого державництва та розбудовують нашу молоду країну, в рамках проекту «Я – патріот Бородянського краю».

 

Свято відкрили найкращі спортсмени району, що внесли на площу імені Тараса Шевченка Державний прапор. Під Гімн України представники військового комісаріату та державної служби надзвичайних ситуацій спільно з учасниками АТО урочисто підняли на щоглі жовто-блакитний стяг.

 

 

 

До командних змагань цього дня були запрошені бажаючі з усіх сіл та селищ. Після представлення суддів та їхніх помічників керівництво привітало команди, побажавши їм незламного духу та перемоги. Випробовування на учасників чекали не в класичних видах спорту, а більш у довільному форматі – великий дартс, збір-розбирання автомату, удар молотом, «сумо», кидання кілець, «шалені пташки» та перетягування линви (канату).

Голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник привітав переможців та всіх присутніх із Днем Конституції України та Днем молоді, спільно з головою районної ради Георгієм Єрком вручивши їм відзнаки. У підсумку головний приз – Кубок проекту «Я – патріот Бородянського краю» та грошову винагороду  отримала команда «БКБ» з Бородянки. З нагоди свят спільними почесними грамотами також цього дня нагороджено ряд кращих представників громади Бородянщини.

Окремою цікавою та захоплюючою сторінкою були забіги на 100 м хлопців та дівчат, де на кращих чекали 2 айфони. Глядачі заслужено аплодували Віталію Атаманчуку та Ользі Шаміній.

Протягом свята лунали сповнені патріотизму та віри в краще пісні у виконання Артема Фесюка, Діани Ковтун, Софії Жукової та інших майстрів сцени. Окрасою свята став виступ Кавер-групи GooseBumps і солістки - учасниці «Голосу країни -2017» Ілони Благополучної.     


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld