Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.06.2019 07:13

 

 

18 червня голова Бородянської районної державної адміністрації  Вадим Чередник апаратну нараду за участі голови районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. В ході засідання порушено питання загорання торфу та ситуації з безпекою на водоймах району, укладання договорів із роботодавцями Бородянською філією КОЦЗ, роботи поштових відділень.

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар доповіла на нараді щодо роботи пришкільних таборів та вручення свідоцтв про освіту випускникам 9-х і 11 класів, останні їх отримають 27 червня. Начальник відділу соціального захисту населення РДА Олена Боженко повідомила, що оновлення технічного оснащення в іі підрозділі має значний позитивний вплив на роботу управління. Нею також зазначено, що натепер зроблено розрахунки по більшості субсидіантів, проте біля 700 справ затримуються за причини того, що сільські ради невчасно надають довідки про склад сім’ї.

 

 

Головний спеціаліст з питань молоді та спорту Максим Горай поінформував щодо участі представників району в фіналі Спартакіади Київської області з окремих видів спорту. Так, ІІ місце у змаганнях зі шахів серед жінок виборола начальник управління Державної казначейської служби в Бородянському районі Леся Котенко, серед чоловіків – студент Євген Гуменюк, жіноча команда Бородянщини з волейболу на ІІІ місці. На нараді також виступив начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко, наголосивши, що у літній період збільшилась кількість надзвичайних ситуацій, зокрема, на водоймах, тож поліція працює на упередження, має позитивний досвід співпраці з керівниками органів місцевого самоврядування. Начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула зупинився на питанні щодо поривів ліній електромереж під час несприятливих погодних умов.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld