На Бородянщині привітали медичних працівників

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2019 06:46

 

 

14 червня в Бородянці відбулись урочистості, присвячені Дню медичного працівника. Керівництво району на чолі з головою районної державної адміністрації Вадимом Чередником та головою районної ради Георгієм Єрком від імені громади Бородянщини звернулись до присутніх із вітальними словами. До них приєдналась заступник голови Бородянської ОТГ Ольга Михальова та інші почесні гості.

Голова адміністрації Вадим Чередник висловив медикам району безмежну подяку за щоденну, самовіддану та благородну працю заради життя та здоров’я людей. Ним підкреслено, що спільно з місцевим самоврядуванням влада і надалі надаватимеме медицині максимально можливу підтримку. 

 

 

В ході урочистостей прозвучало багато теплих, щирих слів на адресу як досвідчених, так і молодих спеціалістів цієї важливої соціальної галузі. Почесною грамотою департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації нагороджено заступника головного лікаря КНП БРР «ЦПМСД» Ольгу Килимник.  Спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за високий професіоналізм, сумлінне служіння своїй професії та відданість справі відзначено ряд фахівців галузі охорони здоров’я - лікарів та фельдшерів, медсестер та санітарок. Директор КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев отримав відзнаку від народного депутата Ярослава Москаленка.

Беззаперечною окрасою свята стали прекрасні концертні виступи бородянських майстрів сцени таких як Діана Ковтун, Валерія Стукало, Мар’ян Романченко, тріо викладачів Бородянської дитячої музичної школи та ін.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld