Колегія Бородянської райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.06.2019 02:07

 

 

13 червня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів засідання колегії РДА за участі голови районної ради Георгія Єрка, заступника голови райдержадміністрації Віктора Барчана, заступника голови РДА Валентина Корнієнка, керівника апарату РДА Леоніда Болясова,  голів сільських, селищних рад та ОТГ, представників районних служб, організацій та установ, представників ЗМІ.

 

 

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1.                  Про стан надання соціальних послуг, ринку праці та соціального захисту незайнятого населення Бородянського району фахівцями  Бородянської районної філії   Київського обласного центру зайнятості за  січень - травень 2019 року.

2.                                     Про проведення передплатної кампанії на 2019 рік та її вплив на подальшу роботу відділень ПАТ «Укрпошта».

3.                                     Про хід  ліквідації  ямковості  на дорогах загального користування місцевого та державного значення Бородянського району.

4.                                     Про підсумки закінчення 2018-2019 навчального року у закладах освіти

Бородянського району.

5.                  Різне.

З доповіддю з першого питання на колегії виступив директор Бородянської районної філії  Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський. Він представив на розгляд колегії досягнення філії у сфері соціальних послуг, ринку праці та соціального захисту незайнятого населення Бородянського району. Він наголосив, що за сприянням фахівців районної філії КОЦЗ за січень-травень 2019 року працевлаштовано  320 осіб,  у тому числі, за направленням служби зайнятості 303 особи, з них до набуття статусу безробітного 179 осіб. Також,  у порівнянні з минулим періодом, спостерігалась позитивна динаміка  щодо наповнення бази даних служби зайнятості новими вакансіями.

Протягом звітного періоду проходили профнавчання на різноманітних курсах 33 особи з числа безробітних. Успішно закінчили навчання та працевлаштовані  28 осіб, 5 осіб продовжують навчання. Роботу в цьому напрямку буде продовжено шляхом надання інформаційно-консультаційних послуг на профінформаційних семінарах з безробітними особами та виїзних відкритих прийомах  для населення району за участі фахівців соціальних служб Бородянської РДА. Важливим напрямком роботи служби зайнятості є надання можливості безробітним отримати додатковий заробіток шляхом залучення бажаючих до участі у оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру. Служба освоює нові сучасні технології – відео-резюме, відео-презентації вакансій, онлайн-співбесіда, електронний кабінет роботодавців та електронний кабінет шукача роботи. Технологом та фахівцями районної філії детально опрацьовано Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, та проведено ряд робочих оперативних нарад щодо вивчення зазначеної процедури

Начальник  Центру поштового зв’язку №4 КМД ПАТ «Укрпошта» Олег Дмитренко, доповідаючи, розповів про проведення передплатної кампанії на 2019 рік, її вплив на подальшу роботу відділень ПАТ «Укрпошта» та налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування.

У подальшому ході засідання начальник відділу з питань ЦЗ та НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Мирослава Шульц поінформувала присутніх про ліквідацію  ямковості  та подальші роботи  на дорогах загального користування місцевого та державного значення Бородянського району.

            У своєму виступі начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар озвучила підсумки 2018-2019 навчального року. Зокрема, вона зазначила, що проведено системну роботу з підготовки педагогічних працівників та керівників закладів загальної середньої освіти до роботи в умовах Нової української школи. На районному рівні проведено 138 методичних заходів, з них 30% було присвячено Закону «Про освіту» та упровадженню Концепції «Нова українська школа». Для підготовки до 2018-2019 навчального року за кошти державної субвенції і співфінансування з районного бюджету  придбано для шкіл меблі, комп’ютерну та оргтехніку, дидактичні матеріали.

Методичним кабінетом відділу освіти проведено ІІ районний етап та організовано участь учнів у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів. На ІІІ обласному етапі учні вибороли  27 призових місць, з них 5 перших, 9 других, 13 третіх. Крім цього учні Бородянщини вибороли друге та третє місця на ІV заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. 1 учень узяв участь та став призером на ІІІ Всеукраїнському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Методичним кабінетом відділу освіти та вчителями-предметниками забезпечено участь школярів у 12-ти інтелектуальних конкурсах, де учнями виконано 2987 конкурсних робіт.

У червні 2019 року в Бородянському районі при 4-х закладах загальної середньої освіти організовано роботу таборів з денним перебуванням; мовних таборів у 16-ти закладах.

Гуртковою роботою у Бородянському районному центрі дитячої та юнацької творчості охоплено 19,8 % дітей району. Серед творчих об’єднань центру такі як народний фольклорний дитячий колектив «Калинонька» та зразкова театральна студія «Дебют» – переможець Всеукраїнського фестивалю «Театральний форум», гурток «Учнівське лісництво» – переможець Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, літературна студія «Дивослово» - переможець обласних та Всеукраїнських літературних конкурсів, гурток «Юний художник» - переможець обласних конкурсів «Арт-факторія», «Твоє майбутнє – в твоїх руках», гурток пісочної анімації «Sandplay» та танцювальна студія «Карамельки» – володарі Гран-Прі на Всеукраїнському та обласному рівнях та І місця на Міжнародному фестивалі в Болгарії «Золотий грааль».

У Бородянській районній дитячо-юнацькій спортивній школі функціонують 4 відділення: бокс, боротьба вільна, волейбол, футбол. Протягом навчального року вихованці ДЮСШ вибороли 33 призових місця у Міжнародних (1), Всеукраїнських (3) та обласних (29) змаганнях.

Найвагоміші досягнення: Владислав Остапенко, майстер спорту з боротьби вільної - бронзовий призер Юнацьких Олімпійських ігор, член національної збірної команди України; Ярослав Черненко, кандидат у майстри спорту - переможець Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «CombatGames 2019» з боротьби вільної, учасник Всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів «CombatGames 2019», що проходитимуть з 15 по 22 червня у місті Будапешт.

У «Різному» на колегії виступив головний інспектор Бородянського РВ ГУС ДСНС України у Київській області, майор служби цивільного захисту Іван Мариць, який доповів про організацію роботи щодо  попередження загибелі людей на водних об’єктах Бородянського району.

Також у «Різному» виступила начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Боженко. Вона проінформувала присутніх про існуючі наразі проблемні питання у роботі управління та висловила побажання щодо організації злагодженої роботи з органами місцевого самоврядування у сфері надання соціальних послуг, зокрема, пільговим категоріям населення району.

За результатами роботи колегії головою райдержадміністрації Вадимом Чередником надано відповідні доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld