Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади Бородянської районної державної адміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.06.2019 06:53

 

Затверджено наказом  керівника апарату Бородянської районної державної адміністрації від 03.06.2019 № 94-к  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи Бородянської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (із змінами). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

 

Документи для участі в конкурсі приймаються з 03.06.2019 до 18.06.2019 включно до 17 год. 00 хв. за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 331, відділ управління персоналом та організаційного забезпечення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять тестування на знання законодавства України.


Довідки за телефонами: 5-63-01.


 

Керівник апарату                                                             Л.Болясов

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» -

головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Бородянської районної державної адміністрації в Київській області  

 

Наказ № 94К

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld