Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.06.2019 06:26

 


3 червня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

 

 

Відкриваючи засідання, голова адміністрації Вадим Чередник подякував усім організаторам та тим, хто долучився і сприяв відзначенню в Бородянці Міжнародного дня захисту дітей. За відгуками громади, це було яскраве і незабутнє дійство.

У своєму виступі на нараді начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко поінформував присутніх, що підпорядкований йому підрозділ належним чином забезпечив дотримання правопорядку під час проведення заходів в освітніх закладах району та відзначення в Бородянці та інших населених пунктах Міжнародного дня захисту дітей. Начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук повідомив щодо об’їзду літніх дитячих таборів.

Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар доповіла, що освітній процес 2018-2019 рр. практично завершено, протягом тижня ще відбудуться 2 ЗНО та ДПА в 9 класах, у школах працюють дитячі табори. Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Тамара Фурт запросила відвідати виставку «Агро-2019», що проходитиме в Києві з 4 по 7 червня. Начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульц зазначила, що з метою оптимізації потрібно переглянути надання послуг з теплопостачання багатоповерховим будинкам, зокрема, мова йде про керівництво Бородянської ОТГ. Начальник відділу соціального захисту населення РДА Олена Боженко надала роз’яснення щодо видачі нових посвідчень, які громадяни отримають згідно черги, та зупинилась на питанні оновлення комп’ютерної техніки.

На засіданні також виступив голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, розповівши про завершення реконструкції скверу на в’їзді в смт Бородянка (вул. Центральна), освітлення в с. Мирча, ремонт даху в клубі с. Озірщина та запланований ремонт покрівлі школи с. Пилиповичі. Старший інженер з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Михайло Касян у своєму виступі звернув увагу на нагальну необхідність споживачам подавати показники лічильників у зв’язку з тим, що ціна на газ різниться щомісяця.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld