Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.05.2019 14:28

 

27 травня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та плани на поточний.

 

У своєму виступі начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган поінформував присутніх, що протягом тижня сталась надзвичайна подія, коли під час пожежі загинула людина. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів щодо проведеної роботи з алкозалежними людьми та щодо меморандуму про співпрацю з охорони громадського порядку та публічної безпеки, затвердженого сесією Пісківської ОТГ. Начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук зупинився на питанні профілактики та боротьби зі стихійною торгівлею м’ясопродуктами.

 

 

В рамках апаратної наради також виступив головний лікар КПН БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський, який повідомив щодо продовження будівництва в Бородянці амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Головний лікар КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев акцентував увагу присутніх на тому, що третина хворих, які натепер знаходяться на стаціонарному лікуванні та звертаються до профільних спеціалістів – немісцева, це власники дачних будинків.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар у виступі зазначила, що в школах цього тижня завершується освітній процес, на випускників чекає ще два ЗНО, а потім 31 травня - Свято останнього дзвоника, яке в кожній школі буде власного оригінального формату. На апаратній нараді також виступив начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула з інформацією щодо усунення поривів ліній електромереж, які сталися за причини падіння дерев унаслідок ускладнених погодних умов.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld