Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.05.2019 06:17

 

 

20 травня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний. Зокрема, керівництвом обговорено питання протипожежної безпеки, ситуацію в галузі охорони здоров’я та щодо військового обліку, профорієнтаційну роботу в закладах освіти, підготовку до проведення районної Спартакіади з ряду видів спорту.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко у своєму виступі зупинився на значній інформаційно-роз’яснювальній та пропагандистській роботі, що була проведена його структурним підрозділом, зокрема, серед випускників шкіл. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Остапченко поінформувала, що позачергова сесія Київської обласної ради затвердила річний бюджет, відповідно, в район надійдуть кошти на фінансування ряду нагальних соціальних програм та напрямків розвитку. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар зазначила у виступі, що цього тижня учні 11 класів шкіл району братимуть участь у ЗНО, в двох школах Бородянщини також буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання для учнів шкіл Київщини.

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Тамара Фурт доповіла щодо завершення аграріями району посадки пізніх овочів та пізніх зернових культур. Директор Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Слухай повідомила про виїзний прийом у Мирчі, де фахівцями центру надавались послуги з ремонту взуття та перукарські для людей похилого віку.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld