Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.05.2019 06:12

 

 

 

6 травня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єркакерівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено протипожежну ситуацію, хід весняного призову до лав ЗСУ, діяльність всіх структурних підрозділів РДА і районних служб та озвучено плани роботи на поточний тиждень.

 

 

Під час засідання начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів про криміногенну ситуацію в районі.

Головний лікар КНП БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський поінформував присутніх про роботу Центру та зауважив, що потрібно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу для населення щодо необхідності щеплення проти кору. Відповідної вакцини на сьогодні є вдосталь.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко у своєму виступі повідомила про роботу управління щодо розроблених програм соціального спрямування, зокрема, санаторно-курортного лікування, відшкодування на перевезення пільгових категорій населення Укрзалізницею, користування послугами Укртелекому та інше.

Начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва Мирослава Шульц зазначила, що на Бородянщині активно завершується двомісячник благоустрою. Вона також звернула увагу членів апаратної наради на те, що з 1 травня вступив у дію новий Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату послуг .

Голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук розповів про завершення розробки проектної документації для створення штучного футбольного поля біля Бородянської школи № 1 та проінформував, що на території Нового Залісся відбуваються  зйомки художнього фільму.

Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська анонсувала проведення урочистостей з нагоди Дня Перемоги, які відбудуться у Бородянці  9 травня о 10:00 год. біля Меморіалу Слави на Михайлівській площі.

 За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником  надано відповідні  доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld