Засідання оргкомітету до Дня Перемоги

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.05.2019 06:04

 

 

 

2 травня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів засідання оргкомітету з підготовки до відзначення у Бородянському районі Днів пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

Участь у засіданні взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, заступник голови райдержадміністрації Віктор Барчан,  заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко, т.в.о. керівника апарату райдержадміністрації Оксана Павленко,   керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, а також запрошені представники громади Бородянщини, зокрема, ветеранських організацій, спілок учасників ООС, ветеранів Афганістану, представники ЗМІ. 

Під час засідання членами оргкомітету проаналізовано попередній план відзначення урочистостей, уточнено ряд організаційних моментів, закріплено відповідальних осіб та узагальнено пропозиції щодо окремих частин заходу.

 За результатами наради прийнято відповідні рішення та головою райдержадміністрації Вадимом Чередником надано ряд доручень.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld