Зустріч з родинами загиблих учасників АТО

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.04.2019 10:39

 

 

26 квітня  відбулась зустріч з родинами загиблих учасників АТО. Під час зустрічі голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник та голова Бородянської райради Георгій Єрко привітали присутніх з Великодніми святами і побажали радості, віри та благополуччя.

 

 

 Під час зустрічі родинам загиблих Героїв, що віддали життя, захищаючи суверенітет та незалежність України в АТО на Сході нашої держави, вручено Великодні кошики від Народного депутата України Ярослава Москаленка.

Згадаймо їх поіменно: Микола Матвієнко, Олександр Босий, Валентин Опанасенко, Олександр Тищенко, Віталій Олійник, Микола Личак, Юрій Ляпін, Олександр Вахнюк, Віктор Марченко, Ігор Телюк, Олександр Сівко.

Голова райдержадміністрації Вадим Чередник у своєму слові  підкреслив, що влада району завжди відкрита для діалогу та надасть всю можливу підтримку у вирішенні будь-яких питань.

Цього дня директор Центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко озвучила можливість надання дітям зазначених родин безкоштовної стоматологічної медичної допомоги. Також за підтримки Ярослава Москаленка діти матимуть відпочити в оздоровчих закладах України та за її межами.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld