Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.04.2019 06:14

 

15 квітня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено ситуацію з пожежами та надзвичайними ситуаціями, які стались у районі протягом тижня, хід весняного призову до лав ЗСУ, заходи двомісячника благоустрою, роботу за минулий період та плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко у виступі зупинився на резонансних злочинах, які стались нещодавно, та наголосив, що натепер здійснюється активна підготовка до охорони громадського порядку на виборчих дільницях під час проведення ІІ туру виборів Президента України. Головний лікар КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев, зокрема, поінформував, що для хворих стаціонарного відділення, як і І турі виборів, для голосування працюватиме спецдільниця в лікарні.

У своєму виступі начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тамара Фурт доповіла щодо ходу весняно польових робіт – у районі наразі посіяно 46 % технічних культур. Начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва Мирослава Шульц зазначила, що на Бородянщині активно проходить двомісячник благоустрою, громади сіл та селищ згуртовано та ефективно прибирають території, збирають сміття, саджають дерева та кущі.

Під час апаратної наради також виступила начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко щодо опрацювання її підрозділом нової методики призначення житлових субсидій та покращення військовим комісаріатом надання документації щодо воїнів АТО для призначення їм відповідних виплат та пільг. Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська запросила присутніх 17 квітня на театралізовану виставу, присвячену проблемі булінгу, яка відбудеться о 13.30 год. у вітальні районного палацу культури імені Тараса Шевченка, та 19 квітня на І районний пісенний фестиваль «Зірка Бородянщини» (час уточнюється).

Директор Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський  повідомив  інформацію щодо Ярмарку вакансії та підготовки до Ярмарку професій для учнів випускних класів. Голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук у своєму виступі розповів про зустрічі з питання обговорення пам’ятника учасникам АТО, який буде встановлено в Бородянці, подякував усім за співучасть у суботнику в дитсадку та школі с. Дружня та запропонував під час наступного заходу впорядкувати територію навколо ставків у центрі селища.

 За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld