Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.04.2019 06:16

 

 

8 квітня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

Найбільшу увагу керівництвом приділено питанню пожежної безпеки, оскільки лише протягом минулого тижня за різних причин у районі сталося 57 пожеж, у тому числі, торфу. Як зазначив начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган, було докладено максимально зусиль, аби зупинити полум’я і мінімізувати пошкодження і руйнування. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів щодо ряду майнових злочинів, які сталися в районі, зокрема, щодо незаконного заволодіння транспортними засобами.

Т.в.о. головного лікаря КПН «ЦПМСД» Ольга Килимник поінформувала присутніх, що більш ніж 69 % громадян уклали декларації, проте потрібно ще 6 сімейних лікарів, аби стовідсотково закрити це питання. Радує те, що на Бородянщині запрацювала в електронному вигляді програма «Доступні ліки». Головний лікар КПН «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев наголосив на нагальній потребі у покращенні матеріально-технічного забезпечення лікарні в частині комп’ютеризації робочих місць.

На засіданні виступила начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Остапченко, що звернулась до всіх розпорядників коштів з питання належного і вчасного опрацювання районних програм для подання на розгляд сесії районної ради. Її виступ підтримав та доповнив голова районної ради Георгій Єрко.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld