Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.04.2019 06:41

 

 

1 квітня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

Серед важливих питань, що цього дня обговорено на засіданні, були такі як збільшення кількості пожеж за тиждень за вини громадян, розпочаті весняно-польові роботи в аграрному секторі району, продовження двомісячника благоустрою.

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко у виступі зазначив, що вибори Президента України минули спокійно, без надзвичайних ситуацій. Протягом тижня надійшло 229 звернень громадян, на які здійснено відповідне реагування. Головний лікар КНП БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що будівництво амбулаторії сімейної медицини в Бородянці здійснюється згідно графіку, тоді як у Пилиповичах амбулаторія вже здійснює прийом пацієнтів, водночас там завершуються роботи з благоустрою території. Головний лікар Центральної районної лікарні Ігор Чебишев поінформував, що вибори на спецдільниці відбулись як належно, наразі в лікарні є декілька важких хворих, яким надається відповідна медична допомога, в тому числі, за участі фахівців обласного рівня.

Районний військовий комісар Роман Смольянінов доповів на нараді щодо завершення приписки громадян на призовну дільницю та весняного призову на строкову військову службу і відбір кандидатів на службу за контрактом у лавах ЗСУ. Директор КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолій  Різник довів до відома присутніх про відключення 2 котелень у Бородянці від газопостачання та опалення за рахунок твердого палива.

В продовження засідання начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко порушила проблему щодо неврегульованих домовленостей між Ощадбанком на Укрнафтогазом з питань перерахування відшкодування по субсидіях. У своєму виступі директор Центру поштового зв’язку № 4 Олег Дмитренко запевнив, що натепер поштове відділення в Бородянці (вокзал), де певний час не було фахівця, працюватиме, оскільки цю вакансію заповнено.

За результатами наради головою адміністрації Вадимом Чередником надано доручення.

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld