На робочій нараді в Бородянській райдержадміністрації окреслено основні шляхи вирішення проблемних аспектів у роботі поштових відділень

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.03.2019 07:24

 

13 березня в Бородянській райдержадміністрації на виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулась робоча нарада з питань покращення послуг, що надаються відділеннями «Укрпошти». Участь у засіданні взяли голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, директор КМД АТ «Укрпошта» Валентин Олещенко,  заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, начальник  ЦПЗ № 4  КМД АТ «Укрпошта» Олег Дмитренко, заступник голови Поліської райдержадміністрації Роман Толстіков, голова Поліської районної ради Андрій Слепченко, керівник апарату Іванківської райдержадміністрації Ірина Коваль, заступник голови Макарівської райдержадміністрації Іван Рознай, начальник центрального ВПЗ «Іванків-1» Тамара Оксак, голови сільських, селищних рад та ОТГ, представники відділень Ощадбанку, освітянської, медичної галузей та ЗМІ.

 

 

Під час наради Валентин Олещенко озвучив існуючі проблемні аспекти у роботі поштових відділень на території Київської області та запропонував бачення керівництвом  АТ «Укрпошти» шляхів їхнього вирішення.

Учасники наради, зокрема, керівництво районів та органів місцевого самоврядування,  були одностайні, запевняючи, що на підвідомчих територіях вони всебічно сприяють ефективному функціонуванню пошти, оскільки поштовий зв'язок є невід'ємним елементом соціальної інфраструктури суспільства та складовою механізмів забезпечення соціально-економічних відносин у державі. Обговорення відбулось у форматі конструктивного діалогу. Так, Валентин Олещенко надав змістовну відповідь на кожне гостре запитання. Мова йшла про проблеми з кадрами, несвоєчасну доставку населенню кореспонденції та періодичних видань, осучаснення доставки пенсій та соціальних виплат через поштові відділення, тощо.

В підсумку присутніми окреслено основні потенційні шляхи вирішення зазначених вагомих питань. Також головам сільських, селищних рад та ОТГ запропоновано підписати з АТ «Укрпошта» меморандум про співпрацю, який сприятиме подальшому напрацюванню спільного плану дій та покроковому вирішенню існуючої проблематики.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld