Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.03.2019 07:18

 

 

11 березня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді, зокрема, обговорено ситуацію з пожежами, криміногенну, проблеми з електропостачанням у зв’язку з ускладненням погодних умов, роботу за минулий період та плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган у виступі на нараді поінформував, що протягом тижня в районі сталося більше 20 пожеж. Головний лікар КНП «ЦПМСД» Микола Бовсуновський повідомив щодо завершення ремонту амбулаторії ЗПСМ в Пилиповичах та продовження будівництва амбулаторії в Бородянці. Головний лікар Центральної районної лікарні Ігор Чебишев акцентував увагу присутніх на лікуванні ускладнень після грипу у дітей та великому обсязі роботи у зв’язку зі завершення реорганізації закладу в комунальне неприбуткове підприємство.

Під час засідання військовий комісар Роман Смольянінов зупинився на питанні  початку весняного призову на строкову службу до лав ЗСУ. Голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук доповів  щодо розробки проектно-кошторисної документації ряду соціального важливих проектів у громаді. Директор Бородянського будинку-інтернату з геріатричним відділенням Наталія Коротенко у своєму виступі порушила питання підвищення рівня надання послуг та висвітила ряд аспектів господарської діяльності.

Під час наради директором районного палацу культури  імені Тараса Шевченка Наталією Бузовецькою за ініціативи ансамблю «Бородянські візерунки», який посів ІІ місце на цьогорічному Х Всеукраїнському фестивалі «Золоті ключі» імені Василя Верховинця, вручено нагороду за сумлінну роботу та активну життєву позицію головному спеціалісту з питань молоді та спорту відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Максиму Гораю.

 За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld