Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.03.2019 07:18

 

 

4 березня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган доповів на засіданні щодо пожеж, які сталися в районі, зокрема, щодо загорання трав’яного настилу. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко поінформував щодо перевірки повідомлень стосовно порушень виборчого законодавства, які не підтвердились. Головний лікар КНП БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський у виступі підкреслив, що амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Бородянці будується згідно графіку робіт. Крім цього ним наголошено на нагальній необхідності у зв’язку з існуючими випадками захворюваності на кір дітей та дорослих більш ефективної роз’яснювальної роботи з батьками в закладах освіти щодо проведення щеплень.

У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення Олена Боженко повідомила присутніх, що в районі розпочато виплату субсидіантам у грошовому вимірі. Директор районного палацу культури імені Тараса Шевченко Наталія Бузовецька запросила на ряд святкових та урочистих заходів: 6 березня о 15.00 у великому палаці палацу культури відбудеться святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня, 7 березня – вшанування Великого Кобзаря в селах та селищах, 9 березня –громади зберуться на фольклорні свята Масляної (Колодія).

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld