Збільшено надходження до бюджетів органів місцевого самоврядування та ОТГ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.03.2019 07:06

 

 

Зі 21 січня по 28 лютого цього року Бородянською райдержадміністрацією спільно з Ірпінською ОДПІ ДФС у Київській області на виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 14.01.2019 № 11-21/166 для стимулювання своєчасної орендної плати за земельні ділянки та погашення існуючої заборгованості було визначено перелік орендарів, які мають таку заборгованість за земельні ділянки, де орендодавцем виступає Бородянська РДА.

Протягом цього часу проведено значну претензійно-правову роботу, за результатами якої в добровільному порядку орендарями сплачено кошти в сумі 72 441,57 грн.

Крім цього, відділом юридичного забезпечення Бородянської райдержадміністрації  підготовлено 8 претензій на загальну суму заборгованості 555 790,72 грн., яка має бути сплачена до бюджетів органів місцевого самоврядування протягом місячного терміну з моменту їх отримання.

Бородянська райдержадміністрація повідомляє, що в разі несплати заборгованості по заявлених претензіях буде змушена звернутись до суду для стягнення існуючої заборгованості.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld