Глава держави провів стратегічну нараду з керівним складом Збройних Сил

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.02.2019 06:51

Росія не відмовилася від свого наміру розв’язати в Україні повномасштабну війну, проте, Київ готовий дати гідну відсіч агресору. Про це сьогодні заявив Президент. Глава держави провів стратегічну нараду з керівним складом Збройних Сил, а після цього – вирушив до Одеси на зустріч з європейськими та американськими партнерами – на борту легендарного корабля ВМС США «Дональд Кук».


Росія продовжує готувати повномасштабний напад, розгортаючи сили біля українського кордону. Про це під час наради з керівним складом Збройних сил повідомив Президент. За його даними – РФ нарощує позиції на західному і південно-західному напрямках.


Мова йде про формування Росією об’єднаного стратегічного командування Захід у складі двох загальновійськових, танкової армії, армійського корпусу, військово-повітряних сил та сил протиповітряної оборони. На Південно-західному стратегічному напрямку, за даними Президента восьма загальновійськова армія РФ управляє двома російськими армійськими корпусами, розгорнутими на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Триває також безпрецедентна мілітаризація Чорноморського регіону і окупованого Криму – чисельність військ там сягає тридцяти тисяч військових.

Один з основних висновків, які всі зробили з подій п’ятирічної давнини, полягає в безумовному курсі України на НАТО і Європейський Союз, підкреслив Президент. Про спільні дії для досягнення членства в обох альянсах, зокрема, говорили під час зустрічі з Європейськими та американськими партнерами на борту «Дональда Кука».

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld