Голова райдержадміністрації Вадим Чередник відвідав Бородянську центральну районну лікарню

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.02.2019 07:03

 

 

6 лютого голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник відвідав із робочим візитом Бородянську центральну районну лікарню. В поїздці очільника району супроводжували заступник голови адміністрації Валентин Корнієнко та начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина.

 

 

У рамках візиту його учасниками оглянуто відділення трансфузіології, харчоблок, пральню, стаціонарне та поліклінічне відділення ЦРЛ. Під час зустрічі головний лікар закладу Ігор Чебишев поінформував голову адміністрації Вадима Чередника щодо існуючих позитивних та проблемних аспектів надання медичних послуг громадянам. Мова йшла, зокрема, про високий фаховий рівень лікарів, проведені заходи з енергоефективності, планування цивільного захисту населення на випадок надзвичайного стану, морально та технічно застаріле обладнання, яке потребує оновлення, нагальну потребу в комп’ютеризації закладу та продовження ремонтних робіт у поліклініці, тощо.

По завершенню зустрічі присутніми обговорено ряд проектів капітального будівництва, втілення яких підніме на новий рівень медичне обслуговування району.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld