Апаратна нарада

Печать
Автор: Administrator   
28.01.2019 18:00

 

 

28 січня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний. Зокрема, мова на засіданні йшла про ситуацію з пожежами та криміногенну, забезпечення ліками учасників бойових дій, розчистку доріг сіл та селищ під час ускладнення погодних умов.

 

 

Як зазначила начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Мирослава Шульц, протягом тижня аварійних та надзвичайних ситуацій у районі в зв’язку зі значними опадами не було. Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко у виступі доповіла щодо обслуговування громадян сіл Луб’янка та Блиставиця з усіх соціальних питань службами міста Буча. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар поінформувала, що заклади освіти працюють у стабільному режимі і запросила всіх 2 лютого на 16.30 год. на урочистості зі відзначення 120-ї річниці школи в Микуличах.

Селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук повідомив на нараді щодо проведених виїзних зустрічей у селах Дмитрівка, Новий Корогод, Нова Гребля і  Дружня, які буде продовжено цього тижня в інших селах, та відповідного вивчення проблематики кожного населеного пункту, що увійшов до складу ОТГ. Начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула звернув увагу присутніх на відсутність поривів ліній електромереж під час погіршення погодних умов, якій сприяло вчасне кронування дерев минулого року. Директор КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолій  Різник зазначив, що порив мережі по вул. Семашка ліквідовано, наразі тривають роботи в котельні по вул. Парковій у Бородянці. На засіданні також виступив директор Центру поштового зв’язку № 4 Олег Дмитренко, що порушив питання зміни графіку роботи сільських відділень  та якості послуг.

 За результатами наради головою адміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.