Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.12.2018 07:07

 

 

26 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та накреслено плани на поточний.

 

 

Відкриваючи нараду, керівництвом району до Дня працівників архівних установ вручено відзнаки начальнику архівного сектору райдержадміністрації Любові Юркевич та іншим фахівцям цієї галузі.

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів щодо відсутності суттєвих порушень при проведенні виборів до Бородянської селищної ОТГ. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський зазначив у виступі, що наразі більше 58 % громадян уклали декларації зі сімейними лікарями. Не зважаючи на значну інформаційно-розяснювальну роботу в ЗМІ, виїзні зустрічі в селищах та селах, населення не активізується щодо цього. Як прокоментував його виступ голова районної ради Георгій Єрко, однією з причин є певний відсоток працюючих у Києві та інших населених пунктах, які не переймаються цим питанням.

Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар у виступі поінформувала, що всі дитсадки та школи працюють у звичному режимі, діти та батьки беруть активну участь у новорічних ранках. Начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульц доповіла, що дорожні служби ведуть постійне чергування з очищення доріг, ситуація на автошляхах району спокійна. Начальник служби у справах дітей та сімї РДА Лариса Стасенко запросила присутніх на благодійну ялинку для дітей незахищених категорій населення, що відбудеться 29 грудня в палаці культури імені Тараса Шевченка. Головний спеціаліст з питань молоді та спорту Максим Горай привітав усіх із перемогою ФК «Будівельник» (Бородянка) на футбольному міні-турнірі пам’яті братів Гончаренків, який відбувся 24 грудня.

Наприкінці засідання обговорено попередні результати перших виборів голови та депутатів Бородянської селищної ОТГ. Як зазначив селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, попереду на всіх чекає багато роботи.

За результатами наради головою адміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення, зокрема, щодо активізації роботи з укладання громадянами договорів із сімейними лікарями.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld