Зустріч із керівниками садових товариств району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2016 07:35

 

26 травня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий зустрівся із керівниками садових товариств, що існують на теренах Бородянського району. Відділом економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації під керівництвом Ю.Самсонової було запрошено біля 290 очільників зазначених організацій. Як відмічали присутні,  така зустріч не відбувалась на Бородянщині дуже давно.

 

Голова райдержадміністрації О.Янковий широко поінформував учасників засідання про ключові аспекти соціально-економічної ситуації в районі, існуючі проблемні та позитивні моменти і перспективи розвитку, зокрема, в рамках об’єднання територіальних громад. Ним було запропоновано на розгляд головам садових товариств та їхнім представникам власне бачення можливої співпраці:

-                     Нам усім потрібен плідний діалог і повне порозуміння з усіх питань на благо всієї громади і кожного, - підкреслив О.Янковий.

Розуміючи специфіку перебування в районі власників садових ділянок, яке має постійний або тимчасовий характер, голова райдержадміністрації розповів про посилення і покращення охорони громадського порядку, зокрема, встановлення веб-камер у селах та селищах, про діяльність ЦНАПу при райдержадміністрації, про очистку меліоративних каналів і протипожежну безпеку, про розробку програми щодо очистки водних об’єктів району та відповів на інші запитання присутніх.

Підсумовуючи зустріч, О.Янковий звернувся до керівників садових товариств із наполегливим проханням провести інвентаризацію їхніх земель та документації, аби виключити або привести в рамки чинного законодавства існуючі проблемні моменти, перевірити мережі електропостачання та трансформатори для подальшого впорядкування, тощо.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld