Сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.12.2018 10:02

 

21 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник узяв участь в засіданні сесії Бородянської районної ради під головуванням голови ради Георгія Єрка.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до складу президії Бородянської районної ради.

2. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянського району за 9 місяців 2018 року.

 

3. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянського району на 2019 рік.

 

 

4. Про затвердження структури виконавчого апарату Бородянської районної ради на 2019 рік.

5.  Про організацію харчування вихованців у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти Бородянського району у 2019 році.

6. Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат за пільгові перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Бородянському районі на 2019 рік.

7. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій громадян (особи з інвалідністю по зору І групи) в Бородянському районі на 2019 рік.

8. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації Бородянського району на 2019-2020 роки.

9. Про затвердження Програми культурно – мистецьких заходів відділу культури, національностей та релігій Бородянської райдержадміністрації на 2019 рік. 

10.  Про затвердження Програми з організації та проведення громадських  та інших робіт тимчасового характеру в Бородянському районі на 2019-2020 роки.

11. Про затвердження Програми збереження архівних фондів комунальної установи Бородянської районної ради  «Бородянський районний трудовий архів» на 2019-2020 роки.

12. Про   внесення змін до рішення 24 сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 №287-24-VII  «Про  районний  бюджет Бородянського  району на 2018 рік».

13.  Про районний бюджет Бородянського району на 2019 рік.

14. Про затвердження Програми діяльності і розвитку пункту невідкладної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради «Бородянський ЦПМСД».

15. Про затвердження Програми впровадження добровільного медичного страхування працівників бюджетної сфери Бородянського району на 2019-2020 роки.

16. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству Бородянської районної ради «Бородянський ЦПМСД» на списання  медичного обладнання.

17. Про надання дозволу ФОП Пискун С.П. на приватизацію орендованого нежитлового приміщення шляхом викупу.

18. Про  надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

19. Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

20. Різне.

На початку сесії керівництво вручило від міністра соціальної політики України подяку директору Бородянської філії КОЦЗ Сергію Колосовському за сумлінну роботу та багаторічну відданість службовому обов’язку.

Депутатами підтримано пропозицію щодо змін у президії районної ради, відтепер голова адміністрації Вадим Чередник увійшов до її складу. З більшості питань порядку денного рішення прийнято без тривалого обговорення, оскільки вони попередньо розглядались на відповідних комісіях БРР та президії.

Тривалим стало обговорення Програми здійснення компенсаційних виплат за пільгові перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Бородянському районі на 2019 рік, оскільки це було дотичним до питання якості надання послуг із перевезення. Присутніми також значну увагу приділено доповіді начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Остапченко стосовно проекту районного бюджету Бородянського району на 2019 рік 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld