Урочиста подія в Бородянській центральній районній лікарні

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.12.2018 06:44

 

 

19 грудня Бородянку відвідала заступник голови обласної державної адміністрації Алла Арешкович. На зустрічі з медиками району нею урочисто вручено документи на новий автомобіль для екстреної медичної допомоги керівництву району в особі голови Бородянської районної державної адміністрації Вадима Чередника та голови районної ради Георгія Єрка. У своєму виступі Алла Арешкович зазначила, що цьогоріч завдяки спільній роботі народних, обласних депутатів та керівництва області  оновлено транспортний парк у декількох районах Київщини, через які проходять траси міжнародного значення. У випадку ДТП лік життю людей інколи йде на хвилини, тож екстрена медична допомога, або як її називають у міжнародній практиці медицина катастроф, нагально потрібна в першу чергу там, де є значний рух транспорту.

 

 

Голова  адміністрації Вадим Чередник, звертаючись до присутніх, підкреслив:

-                      Беззаперечним є твердження, що здоров’я кожного громадянина – це здоров’я нації. Сьогодні наш район отримав рентгенологічний пересувний комплекс для Центральної районної лікарні і автомобіль екстреної медичної допомоги. Впевнений, що крок за кроком ми підвищуватимемо рівень матеріально-технічного забезпечення наших закладів і медицина на місцях буде і високотехнологічною, і прогресивною, і сучасною.

Головний лікар Центральної районної лікарні Ігор Чебишев від імені колег подякував за підтримку, завдяки якій надання медичних послуг на Бородянщині стане ще більш якісним і доступним.

    На заході також були присутні заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, начальник управління фінансів РДА Наталія Остапченко, керівник Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Курмишов, головний лікар ЦПМСД Микола Бовсуновський, обласні депутати Галина Єрко та Сергій Кармазін, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук.


 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld