Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович представила нового очільника Бородянського району Вадима Чередника

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.12.2018 07:01

 

 

3 грудня заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович представила нового голову Бородянської районної державної адміністрації  Вадима Чередника. Урочисте представлення відбулось у районному палаці культури імені Тараса Шевченка за участі голови районної ради Георгія Єрка, керівництва райдержадміністрації, представників активу району, депутатів та ЗМІ.

 

 

Вручаючи новому очільнику району офіційне посвідчення, Алла Арешкович побажала йому та всім присутнім добра, здоров’я та нових здобутків і перемог.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Вадим Чередник запевнив присутніх, що докладе максимум енергії та натхнення, аби розвиток Бородянщини досяг значних результатів на нових потужних і ефективних напрямках.

По завершенню урочистої частини було обговорено перспективи розвитку ряду галузей, зокрема, первинної та вторинної ланки медицини. Так мова йшла про будівництво в Бородянці нової амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги, впровадження інформаційних технологій на селі, розбудову Бородянського госпітального округу, тощо.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld