Нарада про заходи з реалізації Указу та закону щодо запровадження воєнного стану під головуванням Президента Петра Порошенка

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.12.2018 06:54
Майже тиждень в режимі воєнного стану - Президент зібрав в операційному центрі на Банковій усіх, хто відповідає за оборону: на морі, на суші, на кордоні і на міжнародному полі. Прикордонники посилюють кордони, військові перевіряють свої резерви, поліція слідкує, щоби не було провокацій.  Міністри і голови держслужб прояснили, що вже змінилося у зв'язку з підготовкою країни до відкритої воєнної агресії Росії і чого чекати далі.
Глава Міністерства оборони звітує: за тиждень встигли створити оперативну групу усіх міністерств. Вона в разі нападу швидко вирішуватиме питання постачання військовим техніки, озброєння, одягу і харчів. Вже розгорнули і пункти управління, а також створили координаційний центр, який зв'язуватиме виконавчу владу з військовим командуванням.
Справжня битва нині розвернулася на інформаційному полі, - заявив Президент. Усьому воєнному кабінету дав особливе завдання - якомога активніше розповсюджувати правду про події на Азовському морі.

 

Глава Генерального штабу підкреслив - Україна має підтверджені розшифровки переговорів українських моряків із російською стороною. Згідно даних, які озвучив Віктор Муженко, катер “Бердянськ” здійснив запит до Керчі за чотири години до початку переходу і навіть пропонував взяти на борт лоцмана для проведення навігації згідно правил судноплавства.
Ці записи а також оприлюднені службою безпеки переговори військових пілотів Росії, які підтверджують, що українські кораблі обстрілювали не лише з моря, а й з повітря, також взяли як докази і направили великий документ до Міжнародного суду в Гаазі. Про це повідомив міністр закордонних справ. Особлива увага світу, підкреслив Павло Клімкін, прикута до долі захоплених українських моряків. Україна та її міжнародні партнери визначили їхній статус як військовополонені. Відтак, запроторивши їх за грати, Росія порушила черговий міжнародний закон - Женевську конвенцію.
Президент доручив особисто Міністру оборони проконтролювати, аби українські моряки були забезпечені грошима, їжею і правовою допомогою. А головам обласних адміністрацій наказав тримати зв'язок з родинами бранців і реагувати на їхні запити і потреби. Сьогодні стало відомо, що полонених військових російська влада без попередження і зв’язку з консулами вивозить до московської в'язниці “Лефортово”, де вже раніше перебували політичні в'язні Геннадій Афанасьєв і Олег Сенцов.
 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld