Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.11.2018 07:19

 

 

5 листопада т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та накреслено плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор  Дараган поінформував, що протягом тижня ситуація з пожежами була відносно спокійною. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський доповів, що наразі більше 47 % громадян району уклали декларації зі сімейними лікарями.

У своєму виступі начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар зупинилась на ряді питань, що потребують невідкладного вирішення, щодо водо- та теплопостачання шкіл і дитсадків. Головний спеціаліст з питань молоді та спорту відділу культури, національностей та релігій РДА Максим Горай повідомив, що команда Бородянського району виборола 3 місце в загальнокомандному заліку Спартакіади Київської області.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld