ОГОЛОШЕННЯ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.10.2018 05:28

 

 про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади Бородянської районної державної адміністрації

Затверджено наказом  керівника апарату Бородянської районної державної адміністрації від 22.10.2018 № 187-к  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу державної реєстрації прав на нерухомість та бізнес Бородянської районної державної адміністрації»:

- державний реєстратор відділу державної реєстрації прав на нерухомість та бізнес.

 

 

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації прав на нерухомість та бізнес Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 22.10.2018 до 05.11.2018 включно до 17 год. 00 хв. за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 331, відділ управління персоналом та організаційного забезпечення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять тестування на знання законодавства України.


Довідки за телефонами: 5-63-01.

Керівник апарату                             (підпис)                      Л.Є.Болясов

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» 

 

Наказ №187-к

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld