Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.10.2018 06:32

 

 

22 жовтня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

В ході наради обговорено питання укладання декларацій із сімейними лікарями, робота невідкладної допомоги на території району, переукладення договорів за програмою «Доступні ліки», стан теплопостачання дошкільних і шкільних навчальних закладів та початок опалювального сезону в житловому секторі, осінній призов до лав ЗСУ, об’їзд родин, що опинились у складних життєвих обставинах, тощо.

Під час свого виступу начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган повідомив про ситуацію з пожежами на території в межах району.

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко на засіданні поінформував присутніх про результативну роботу відділення щодо знаходження людей зниклих безвісти та повідомив про  збільшення кількості трагічних ДТП на дорогах та залізничних коліях  району.

Головний інженер КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Таранець, виступаючи, запевнив членів апаратної наради, що заборгованість перед РП ПрАТ «Київобленерго»  за спожиту електроенергію вже погашено.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко розповіла про роботу управління щодо перерахунку субсидій населенню у зв’язку з початком опалювального сезону та прогнозованим підвищенням тарифів на газ.

В рамках наради селищний голова Бородянки Олександр Сахарук у своєму слові озвучив подальші етапи завершення створення  Бородянської ОТГ та стан підготовки до проведення виборів голови об’єднаної громади.  

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано відповідні доручення. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld