Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.10.2018 10:45

 

16 жовтня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. У ході засідання обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний, зокрема, криміногенну ситуацію в районі, осінній призов до лав ЗСУ, підготовку та початок опалювального сезону в освітніх закладах та житловому секторі, завершення збору врожаю-2018, тощо.  

 

 

Відкриваючи нараду, т.в.о. голови адміністрації Валентин Корнієнко акцентував увагу на ряді організаційних аспектів відзначення Дня захисника України, які в майбутньому потребують удосконалення під час проведення масових заходів.

У своєму виступі головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський доповів, що наразі більше 42 % громадян району уклали декларації зі сімейними лікарями. Головний лікар Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев поінформував щодо завершення встановлення у відомчих приміщеннях лічильників тепла та порушив питання відсутності «пакунків малюка» - зі 74 породіль їх отримали лише 10.

Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар у виступі на засіданні порушила питання проблематики забезпечення підручниками учнів шкіл та матеріально-технічного  забезпечення Інклюзивно-ресурсного центру в Немішаєвому. Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко зупинилась на питанні пільгового перевезення пасажирів та інших пільг. Головний спеціаліст з питань молоді та спорту РДА Максим Горай повідомив присутнім про визначну перемогу спортсмена з Бородянщини Владислава Остапенка на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі – він виборов бронзову медаль у змаганнях із вільної боротьби.

Щодо опалювального періоду 2018/2019 рр. на апаратній нараді виступили начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула, старший інженер з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення ПАТ «Київоблгаз» Михайло Касян, головний інженер КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Таранець.

На завершення засідання виступив селищний голова Бородянки Олександр Сахарук з інформацією щодо призначення на 23 грудня виборів у Бородянській ОТГ.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком прийнято ряд рішень та надано доручення.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld