День бійця тероборони в Немішаївському агротехнічному коледжі

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.10.2018 07:08

 

6 жовтня учнівська та студентська молодь Бородянщини взяла участь у Дні бійця територіальної оборони, що цьогоріч було проведено у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Серед гостей заходу були присутні т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський. Почесне право підняти Державний Прапор України було надано учасникам бойових дій, які натепер входять до складу загонів тероборони Бородянського району.

 

Звертаючись до присутніх, Валентин Корнієнко виразив упевненість, що цього дня молодь зможе отримати нові цікаві і корисні навички та знання на спеціальних локаціях, зокрема, служби надзвичайних ситуацій, національної поліції, невідкладної медичної допомоги та на стенді з навчальною зброєю.

Зі словами привітання до молоді також звернулись інші почесні гості й директор коледжу Володимир Альохін.

Військовий комісар Роман Смольянінов уручив медаль «Учасник АТО» вдові загиблого воїна Бородянщини Олександра Тищенка.

По завершенню урочистої частини учні шкіл, студенти та всі бажаючі мали змогу самостійно скласти-розкласти автомат, отримати поради щодо першої долікарської допомоги, побачити демонстрацію гасіння пожежі та взяти участь у невеликих практичних заняттях щодо цього.

*  *  *

Батальйо́ни територіа́льної оборони — територіальні  добровольчі військові формування в Україні, створені в травні 2014 року в областях України в рамках часткової мобілізації, викликаної російською агресією, що почалася 2014 року. Батальйони ТрО входили до складу Збройних сил України (ЗСУ) і підпорядковувалися  Міністерству оборони України Війська територіальної оборони — це важлива частина системи постійного забезпечення оборони окремо взятої держави. Вона будується знизу таким чином, що населення у кожному селі, районному чи обласному центрі завжди готове в залежності від ситуації в державі встати на захист країни. (З матеріалів Вікіпедії)


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld