Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.10.2018 06:12

 

 

1 жовтня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

Під час засідання обговорено ситуацію з пожежами в районі, профілактику захворювання на сказ у тварин, тренінги для багатодітних родин.

У своєму виступі начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко зупинився на роботі ювенальної поліції, зокрема, щодо профілактики вживання алкогольних напоїв неповнолітніми, та зазначив, що ця ж проблема призводить до чисельних порушень дорослими водіями правил дорожнього руху, наслідками яких є ДПТ на дорогах району.

Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський доповів на нараді щодо продовження укладання громадянами декларацій зі сімейними лікарями, наразі маємо 39 % від загальної кількості населення району. Головний лікар Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев поінформував про ряд проблемних питань, над вирішенням яких триває робота, мова йшла в т.ч. про будівництво патологоанатомічного відділення, розробку проекту власної свердловини для водопостачання та інш. Щодо осіннього призову до лав ЗСУ та підготовку до Дня бійця територіальної оборони на апаратній нараді виступив військовий комісар Роман Смольянінов.   

У продовження засідання начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар узагальнила певну проблематику підготовки до опалювального сезону в закладах дошкільної освіти смт Немішаєве та запросила присутніх на районні урочистості до Дня працівників освіти України, які відбудуться 4 жовтня о 14.00 у великому залі палацу культури імені Тараса Шевченка. Директор Бородянської районної  філії КОЦЗ Сергій Колосовський надав інформацію щодо існуючих вакансій, таких як токарі, свердлувальники, інженери-конструктори, інженери-технологи, фрезерувальники, шліфувальники, електрики. Начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула зазначив, що протягом тижня складні погодні умови призвели до поривів ліній електропередач, які наразі усунуто. Ним також окреслено питання розчистки траси від сухостою, яке потребує безпосередньої участі в цьому керівництва сільських та селищних рад, а також лісгоспів району. Директор КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолій Різник у виступі запевнив, що котельні готові до опалювального сезону, наразі йде робота з погашення заборгованості за спожиту електроенергію.

На апаратній нараді також виступив селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, який доповів щодо результатів розширеної наради з підготовки до осінньо-зимового періоду, підкресливши, що котельні, які обслуговуються комунальним підприємством БСР, забезпечені твердим паливом у повному обсязі. Він також повідомив щодо результатів засідання сесії БСР, одним із питань якої був початок робіт щодо детального плану забудови масиву для учасників АТО.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентином Корнієнком надано доручення, зокрема, щодо спільного об’їзду родин зі складними життєвими обставинами представниками служби у справах дітей РДА, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представниками Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області, щодо переукладення договорів за програмою «Доступні ліки», тощо.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld